Acil Tıp Doktorları

Uzm. Dr. Orkun Ünek kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Orkun Ünek kimdir?, Uzm. Dr. Orkun Ünek Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Orkun Ünek yorumları, Acil Tıp – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Orkun Ünek hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Orkun Ünek yorumlarını da bulabilirsiniz.

Orkun Ünek Kimdir?

Uzm. Dr. Orkun Ünek, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Orkun Ünek, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Orkun Ünek kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. O Ünek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Orkun Ünek için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. O Ünek şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Orkun Ünek ile anlaşmalı?

Orkun Ünek kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Orkun Ünek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Orkun Ünek T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Orkun Ünek hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Orkun Ünek Acil Tıp, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Orkun Ünek için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Orkun Ünek muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Orkun Ünek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. O Ünek ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Orkun Ünek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. O Ünek hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Orkun Ünek İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Orkun Ünek Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Orkun Ünek Diploma Aldığı Kurum

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 23.09.2013)

Uzm. Dr. Orkun Ünek Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Orkun Ünek Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Orkun Ünek Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İzmir

T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has

Uzm. Dr. Orkun Ünek instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Orkun Ünek Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Orkun Ünek Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Orkun Ünek Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu