Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Orhan Karademir kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Orhan Karademir kimdir?, Uzm. Dr. Orhan Karademir Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Orhan Karademir yorumları, Aile Hekimliği – Konya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Orhan Karademir hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Orhan Karademir yorumlarını da bulabilirsiniz.

Orhan Karademir Kimdir?

Uzm. Dr. Orhan Karademir, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Orhan Karademir, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Orhan Karademir kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. O Karademir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Orhan Karademir için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. O Karademir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Orhan Karademir ile anlaşmalı?

Orhan Karademir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Orhan Karademir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Orhan Karademir Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Orhan Karademir hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Orhan Karademir Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Orhan Karademir için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Orhan Karademir muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Orhan Karademir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. O Karademir ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Orhan Karademir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. O Karademir hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Orhan Karademir İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Orhan Karademir Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Orhan Karademir Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Kartal Dr.lütfi Kırdar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 20.01.2010)

Uzm. Dr. Orhan Karademir Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Orhan Karademir Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Orhan Karademir Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Konya

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Orhan Karademir instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Orhan Karademir Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Orhan Karademir Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Orhan Karademir Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu