Uzm. Dr. Olgun Göktaş kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Olgun Göktaş kimdir?, Uzm. Dr. Olgun Göktaş Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Olgun Göktaş yorumları, Aile Hekimliği – Bursa ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Olgun Göktaş hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Olgun Göktaş yorumlarını da bulabilirsiniz.

Olgun Göktaş Kimdir?

Uzm. Dr. Olgun Göktaş, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Olgun Göktaş, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Olgun Göktaş kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. O Göktaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Olgun Göktaş için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. O Göktaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Olgun Göktaş ile anlaşmalı?

Olgun Göktaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Olgun Göktaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Olgun Göktaş Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Olgun Göktaş hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Olgun Göktaş Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Olgun Göktaş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Olgun Göktaş muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Olgun Göktaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. O Göktaş ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Olgun Göktaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. O Göktaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Olgun Göktaş İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Olgun Göktaş Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Olgun Göktaş Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Olgun Göktaş Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Olgun Göktaş Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Olgun Göktaş Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Bursa

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Olgun Göktaş instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Olgun Göktaş Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Olgun Göktaş Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Olgun Göktaş Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene