Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Uzm. Dr. Oktay Özkan kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Oktay Özkan kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Uzm. Dr. Oktay Özkan kimdir?, Uzm. Dr. Oktay Özkan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Oktay Özkan yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları, Nefroloji – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Oktay Özkan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Oktay Özkan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Oktay Özkan Kimdir?

Uzm. Dr. Oktay Özkan, Dahiliye – İç Hastalıkları ve Nefroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Nefroloji Oktay Özkan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Oktay Özkan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. O Özkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Oktay Özkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Oktay Özkan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Oktay Özkan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Oktay Özkan Dahiliye – İç Hastalıkları, ,Nefroloji uzmanıdır.


Uzm. Dr. Oktay Özkan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Oktay Özkan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Oktay Özkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. O Özkan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Oktay Özkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. O Özkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Oktay Özkan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Oktay Özkan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Oktay Özkan Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Oktay Özkan Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Oktay Özkan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Oktay Özkan Doktorun Muayenehane Adresi:

Uzm. Dr. Oktay Özkan instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Oktay Özkan Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Oktay Özkan Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Oktay Özkan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın