Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Ökkeş Kepek kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Ökkeş Kepek kimdir?, Uzm. Dr. Ökkeş Kepek Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Ökkeş Kepek yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Düzce ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Ökkeş Kepek hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Ökkeş Kepek yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ökkeş Kepek Kimdir?

Uzm. Dr. Ökkeş Kepek, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Ökkeş Kepek, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Ökkeş Kepek kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Kepek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Ökkeş Kepek için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � Kepek şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ökkeş Kepek ile anlaşmalı?

Ökkeş Kepek kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Ökkeş Kepek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ökkeş Kepek Düzce Atatürk Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Ökkeş Kepek hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Ökkeş Kepek Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Ökkeş Kepek için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ökkeş Kepek muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Ökkeş Kepek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Kepek ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Ökkeş Kepek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Kepek hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Ökkeş Kepek İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Ökkeş Kepek Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Ökkeş Kepek Diploma Aldığı Kurum

Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 15.02.2012)

Uzm. Dr. Ökkeş Kepek Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Ökkeş Kepek Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Ökkeş Kepek Doktorun Muayenehane Adresi:

81010, Aziziye, Şehit Ramazan Gel cd. No:7, 81010 Merkez/Düzce Merkez/Düzce 
Düzce

Düzce Atatürk Devlet Hastanesı

Uzm. Dr. Ökkeş Kepek instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ökkeş Kepek Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ökkeş Kepek Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ökkeş Kepek Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu