Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Okcan Basat kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Okcan Basat kimdir?, Uzm. Dr. Okcan Basat Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Okcan Basat yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Okcan Basat hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Okcan Basat yorumlarını da bulabilirsiniz.

Okcan Basat Kimdir?

Uzm. Dr. Okcan Basat, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Okcan Basat, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Okcan Basat kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. O Basat ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Okcan Basat için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. O Basat şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Okcan Basat ile anlaşmalı?

Okcan Basat kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Okcan Basat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Okcan Basat İstanbul Gaziosmanpaşa Taksım Eğıtım Ve Araştirma Hastanesıİstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Okcan Basat hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Okcan Basat Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Okcan Basat için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Okcan Basat muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Okcan Basat hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. O Basat ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Okcan Basat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. O Basat hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Okcan Basat İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Okcan Basat Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Okcan Basat Diploma Aldığı Kurum

Bilinmiyor (Diploma: 25.02.2004)

Uzm. Dr. Okcan Basat Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Okcan Basat Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Okcan Basat Doktorun Muayenehane Adresi:

Karayolları, Osmanbey Caddesi 621 sokak, 34255 Gaziosmanpaşa/İstanbul 
İstanbul

İstanbul Gaziosmanpaşa Taksım Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Halaskargazi Cad., Etfal Sk., 34371 Şişli/İstanbul 
İstanbul

İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Uzm. Dr. Okcan Basat instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Okcan Basat Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Okcan Basat Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Okcan Basat Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu