Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu kimdir?, Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Nurver Sipahioğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Nurver Sipahioğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Nurver Sipahioğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. N Sipahioğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. N Sipahioğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Nurver Sipahioğlu ile anlaşmalı?

Nurver Sipahioğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. N Sipahioğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. N Sipahioğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 16.09.1996)

Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

No: 34098, Koca Mustafa Paşa, Cerrahpaşa Cd. No:53, 34096 Fatih/İstanbul 
İstanbul

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi

Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Nurver Sipahioğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu