Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Nurşah Özkan kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Nurşah Özkan kimdir?, Uzm. Dr. Nurşah Özkan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Nurşah Özkan yorumları, Aile Hekimliği – Hatay ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Nurşah Özkan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Nurşah Özkan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Nurşah Özkan Kimdir?

Uzm. Dr. Nurşah Özkan, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Nurşah Özkan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Nurşah Özkan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. N Özkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Nurşah Özkan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. N Özkan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Nurşah Özkan ile anlaşmalı?

Nurşah Özkan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Nurşah Özkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Nurşah Özkan Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Nurşah Özkan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Nurşah Özkan Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Nurşah Özkan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Nurşah Özkan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Nurşah Özkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. N Özkan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Nurşah Özkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. N Özkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Nurşah Özkan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Nurşah Özkan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Nurşah Özkan Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 25.04.2013)

Uzm. Dr. Nurşah Özkan Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Nurşah Özkan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Nurşah Özkan Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Hatay

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Nurşah Özkan instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Nurşah Özkan Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Nurşah Özkan Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Nurşah Özkan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu