Uzm. Dr. Nuray Oyan kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Nuray Oyan kimdir?, Uzm. Dr. Nuray Oyan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Nuray Oyan yorumları, Aile Hekimliği – Ağrı ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Nuray Oyan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Nuray Oyan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Nuray Oyan Kimdir?

Uzm. Dr. Nuray Oyan, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Nuray Oyan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Nuray Oyan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. N Oyan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Nuray Oyan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. N Oyan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Nuray Oyan ile anlaşmalı?

Nuray Oyan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Nuray Oyan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Nuray Oyan Ağri Tutak Devlet HastanesıAile HekimliğiAile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Nuray Oyan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Nuray Oyan Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Nuray Oyan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Nuray Oyan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Nuray Oyan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. N Oyan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Nuray Oyan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. N Oyan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Nuray Oyan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Nuray Oyan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Nuray Oyan Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (Diploma: 20.01.2014)
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (Diploma: 20.01.2014)

Uzm. Dr. Nuray Oyan Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Nuray Oyan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Nuray Oyan Doktorun Muayenehane Adresi:

Cumhuriyet Cad./çalışkan Sok. No:18, 04700 Tutak/Ağrı 
Ağrı

Ağri Tutak Devlet Hastanesı

 
Ağrı

Aile Hekimliği

 
İstanbul

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Nuray Oyan instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Nuray Oyan Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Nuray Oyan Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Nuray Oyan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene