Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Nur Doğancı kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Nur Doğancı kimdir?, Uzm. Dr. Nur Doğancı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Nur Doğancı yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Çorum ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Nur Doğancı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Nur Doğancı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Nur Doğancı Kimdir?

Uzm. Dr. Nur Doğancı, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Nur Doğancı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Nur Doğancı kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. N Doğancı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Nur Doğancı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Nur Doğancı Çorum Özel Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Nur Doğancı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Nur Doğancı Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Nur Doğancı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Nur Doğancı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Nur Doğancı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. N Doğancı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Nur Doğancı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. N Doğancı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Nur Doğancı İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Nur Doğancı Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Nur Doğancı Diploma Aldığı Kurum

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 18.07.2007)

Uzm. Dr. Nur Doğancı Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Nur Doğancı Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Nur Doğancı Doktorun Muayenehane Adresi:

Buharaevler Mh. Buhara 1. Sk No:2, Buharaevler, 19030 Çorum Merkez/Çorum 
Çorum

Çorum Özel Hastanesi

Uzm. Dr. Nur Doğancı instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Nur Doğancı Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Nur Doğancı Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Nur Doğancı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu