Genel Cerrahi Doktorları

Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu kimdir?, Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu yorumları, Genel Cerrahi – Afyon Karahisar ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Nidal İflazoğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Nidal İflazoğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Nidal İflazoğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. N İflazoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. N İflazoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Nidal İflazoğlu ile anlaşmalı?

Nidal İflazoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu Çukurova Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu Genel Cerrahi, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. N İflazoğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. N İflazoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu Diploma Aldığı Kurum

İzmir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 02.01.2012)

Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

Gültepe, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, 01330 Sarıçam/Adana 
Adana

Çukurova Üniversitesi

Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Nidal İflazoğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu