Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Necati Bulmuş kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Necati Bulmuş kimdir?, Uzm. Dr. Necati Bulmuş Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Necati Bulmuş yorumları, Aile Hekimliği – Mersin ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Necati Bulmuş hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Necati Bulmuş yorumlarını da bulabilirsiniz.

Necati Bulmuş Kimdir?

Uzm. Dr. Necati Bulmuş, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Necati Bulmuş, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Necati Bulmuş kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. N Bulmuş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Necati Bulmuş için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. N Bulmuş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Necati Bulmuş ile anlaşmalı?

Necati Bulmuş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Necati Bulmuş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Necati Bulmuş Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Necati Bulmuş hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Necati Bulmuş Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Necati Bulmuş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Necati Bulmuş muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Necati Bulmuş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. N Bulmuş ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Necati Bulmuş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. N Bulmuş hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Necati Bulmuş İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Necati Bulmuş Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Necati Bulmuş Diploma Aldığı Kurum

Rize Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 02.01.2013)

Uzm. Dr. Necati Bulmuş Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Necati Bulmuş Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Necati Bulmuş Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Mersin

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Necati Bulmuş instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Necati Bulmuş Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Necati Bulmuş Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Necati Bulmuş Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu