Dahiliye ve İç Hastalıkları Doktorları

Uzm. Dr. Mahmut Demirci kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Mahmut Demirci kimdir?, Uzm. Dr. Mahmut Demirci Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Mahmut Demirci yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Mahmut Demirci hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Mahmut Demirci yorumlarını da bulabilirsiniz.

Mahmut Demirci Kimdir?

Uzm. Dr. Mahmut Demirci, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Mahmut Demirci, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Mahmut Demirci kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. M Demirci ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Mahmut Demirci için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. M Demirci şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Mahmut Demirci ile anlaşmalı?

Mahmut Demirci kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Mahmut Demirci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Mahmut Demirci Msb 1. Basamak Sağlık Tesisi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Mahmut Demirci hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Mahmut Demirci Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Mahmut Demirci için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mahmut Demirci muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Mahmut Demirci hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. M Demirci ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Mahmut Demirci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. M Demirci hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Mahmut Demirci İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Mahmut Demirci Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Mahmut Demirci Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Mahmut Demirci Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Mahmut Demirci Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Mahmut Demirci Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İstanbul

Msb 1. Basamak Sağlık Tesisi

Uzm. Dr. Mahmut Demirci instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Mahmut Demirci Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Mahmut Demirci Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Mahmut Demirci Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu