Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Levent Sağlam kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Levent Sağlam kimdir?, Uzm. Dr. Levent Sağlam Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Levent Sağlam yorumları, Aile Hekimliği – Sivas ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Levent Sağlam hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Levent Sağlam yorumlarını da bulabilirsiniz.

Levent Sağlam Kimdir?

Uzm. Dr. Levent Sağlam, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Levent Sağlam, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Levent Sağlam kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. L Sağlam ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Levent Sağlam için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. L Sağlam şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Levent Sağlam ile anlaşmalı?

Levent Sağlam kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Levent Sağlam nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Levent Sağlam Sıvas Numune Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Levent Sağlam hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Levent Sağlam Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Levent Sağlam için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Levent Sağlam muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Levent Sağlam hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. L Sağlam ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Levent Sağlam hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. L Sağlam hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Levent Sağlam İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Levent Sağlam Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Levent Sağlam Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Levent Sağlam Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Levent Sağlam Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Levent Sağlam Doktorun Muayenehane Adresi:

Yeşilyurt, Şifa Caddesi No:4, 58000 Merkez/Sivas Merkez/Sivas 
Sivas

Sıvas Numune Hastanesı

Uzm. Dr. Levent Sağlam instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Levent Sağlam Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Levent Sağlam Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Levent Sağlam Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu