Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Lale Koroğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Lale Koroğlu kimdir?, Uzm. Dr. Lale Koroğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Lale Koroğlu yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Lale Koroğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Lale Koroğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Lale Koroğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Lale Koroğlu, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Lale Koroğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Lale Koroğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. L Koroğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Lale Koroğlu için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. L Koroğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Lale Koroğlu ile anlaşmalı?

Lale Koroğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Lale Koroğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Lale Koroğlu Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Lale Koroğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Lale Koroğlu Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Lale Koroğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Lale Koroğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Lale Koroğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. L Koroğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Lale Koroğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. L Koroğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Lale Koroğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Lale Koroğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Lale Koroğlu Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Lale Koroğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Lale Koroğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Lale Koroğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Basın Sitesi, Basın Sitesi, 35360 Karabağlar/İzmir 
İzmir

Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Uzm. Dr. Lale Koroğlu instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Lale Koroğlu Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Lale Koroğlu Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Lale Koroğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu