Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Kevser Kala kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Kevser Kala kimdir?, Uzm. Dr. Kevser Kala Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Kevser Kala yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Kevser Kala hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Kevser Kala yorumlarını da bulabilirsiniz.

Kevser Kala Kimdir?

Uzm. Dr. Kevser Kala, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Kevser Kala, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Kevser Kala kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. K Kala ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Kevser Kala için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. K Kala şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Kevser Kala ile anlaşmalı?

Kevser Kala kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Kevser Kala nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Kevser Kala Afyonkarahisar Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Kevser Kala hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Kevser Kala Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Kevser Kala için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Kevser Kala muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Kevser Kala hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. K Kala ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Kevser Kala hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. K Kala hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Kevser Kala İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Kevser Kala Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Kevser Kala Diploma Aldığı Kurum

Ankara Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 25.11.2013)

Uzm. Dr. Kevser Kala Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Kevser Kala Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Kevser Kala Doktorun Muayenehane Adresi:

Orhangazi, Nedim Helvacıoğlu Cd. No:73, 03030 Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar 
Afyon Karahisar

Afyonkarahisar Devlet Hastanesı

Uzm. Dr. Kevser Kala instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Kevser Kala Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Kevser Kala Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Kevser Kala Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu