Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu kimdir?, Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Kazım Tarık Lengerlioğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Kazım Tarık Lengerlioğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Kazım Tarık Lengerlioğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. K Lengerlioğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. K Lengerlioğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Kazım Tarık Lengerlioğlu ile anlaşmalı?

Kazım Tarık Lengerlioğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu İstanbul Tuzla Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. K Lengerlioğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. K Lengerlioğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 13.12.2001)

Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

İçmeler, Enise Sok. No:5, 34947 Tuzla/İstanbul 
İstanbul

İstanbul Tuzla Devlet Hastanesı

Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Kazım Tarık Lengerlioğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu