Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Işık Gürkan kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Işık Gürkan kimdir?, Uzm. Dr. Işık Gürkan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Işık Gürkan yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Adana ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Işık Gürkan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Işık Gürkan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Işık Gürkan Kimdir?

Uzm. Dr. Işık Gürkan, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Işık Gürkan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Işık Gürkan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. I Gürkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Işık Gürkan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. I Gürkan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Işık Gürkan ile anlaşmalı?

Işık Gürkan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Işık Gürkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Işık Gürkan Adana Karaısali Devlet HastanesıÇukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Işık Gürkan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Işık Gürkan Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Işık Gürkan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Işık Gürkan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Işık Gürkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. I Gürkan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Işık Gürkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. I Gürkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Işık Gürkan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Işık Gürkan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Işık Gürkan Diploma Aldığı Kurum

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 07.05.2010)

Uzm. Dr. Işık Gürkan Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Işık Gürkan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Işık Gürkan Doktorun Muayenehane Adresi:

Yeni, Cumhuriyet Cad., 01770 Karaisalı/Adana 
Adana

Adana Karaısali Devlet Hastanesı

Seyhan, Hacı Ömer Sabancı Caddesi, 01150 Seyhan/Adana 
Adana

Çukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S)

Uzm. Dr. Işık Gürkan instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Işık Gürkan Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Işık Gürkan Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Işık Gürkan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu