Uzm. Dr. İpek Gürses kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. İpek Gürses kimdir?, Uzm. Dr. İpek Gürses Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. İpek Gürses yorumları, Dermatoloji – Osmaniye ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. İpek Gürses hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.İpek Gürses yorumlarını da bulabilirsiniz.

İpek Gürses Kimdir?

Uzm. Dr. İpek Gürses, Dermatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. İpek Gürses, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. İpek Gürses kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Gürses ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. İpek Gürses için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � Gürses şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri İpek Gürses ile anlaşmalı?

İpek Gürses kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. İpek Gürses nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. İpek Gürses Osmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Kadirli Devlet HastanesiOsmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Osmaniye Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. İpek Gürses hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. İpek Gürses Dermatoloji, uzmanıdır.


Uzm. Dr. İpek Gürses için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. İpek Gürses muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. İpek Gürses hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Gürses ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. İpek Gürses hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Gürses hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. İpek Gürses İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. İpek Gürses Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. İpek Gürses Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. İpek Gürses Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. İpek Gürses Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. İpek Gürses Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Osmaniye

Osmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Kadirli Devlet Hastanesi

 
Osmaniye

Osmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Osmaniye Devlet Hastanesi

Uzm. Dr. İpek Gürses instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. İpek Gürses Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. İpek Gürses Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. İpek Gürses Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene