Dermatoloji Doktorları

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT kimdir?, Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT yorumları, Dermatoloji – Osmaniye ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.İpek ÖĞÜT yorumlarını da bulabilirsiniz.

İpek ÖĞÜT Kimdir?

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT, Dermatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. İpek ÖĞÜT, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İpek ÖĞÜT ile anlaşmalı?

İpek ÖĞÜT kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT Osmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Kadirli Devlet HastanesiOsmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Osmaniye Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT Dermatoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT İlgilendiği Hastalıklar

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT Uyguladığı Tedaviler

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT Doktorun Muayenehane Adresi:

Osmaniye
Osmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Osmaniye Devlet Hastanesi 

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. İpek ÖĞÜT Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu