Aile Hekimleri

Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün kimdir?, Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün yorumları, Aile Hekimliği – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.İbrahim Ufuk Özgün yorumlarını da bulabilirsiniz.

İbrahim Ufuk Özgün Kimdir?

Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. İbrahim Ufuk Özgün, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Özgün ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � Özgün şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri İbrahim Ufuk Özgün ile anlaşmalı?

İbrahim Ufuk Özgün kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Özgün ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Özgün hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün Diploma Aldığı Kurum

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 06.02.2001)

Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Ankara

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. İbrahim Ufuk Özgün Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu