Aile Hekimleri

Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları kimdir?, Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları yorumları, Aile Hekimliği – Trabzon ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.İbrahim Ramazanoğulları yorumlarını da bulabilirsiniz.

İbrahim Ramazanoğulları Kimdir?

Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. İbrahim Ramazanoğulları, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Ramazanoğulları ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � Ramazanoğulları şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri İbrahim Ramazanoğulları ile anlaşmalı?

İbrahim Ramazanoğulları kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları Aile HekimliğiTrabzon İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Ramazanoğulları ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Ramazanoğulları hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Trabzon

Aile Hekimliği

Gülbahar Hatun Mah. İnönü Cad. Ahmet can Bali Sok. no:15, Gülbaharhatun, 61040 Ortahisar/Trabzon Merkez/Trabzon 
Trabzon

Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü

Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. İbrahim Ramazanoğulları Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu