Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. İbrahim Boğa kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. İbrahim Boğa kimdir?, Uzm. Dr. İbrahim Boğa Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. İbrahim Boğa yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. İbrahim Boğa hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.İbrahim Boğa yorumlarını da bulabilirsiniz.

İbrahim Boğa Kimdir?

Uzm. Dr. İbrahim Boğa, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. İbrahim Boğa, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. İbrahim Boğa kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Boğa ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. İbrahim Boğa nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. İbrahim Boğa bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. İbrahim Boğa hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. İbrahim Boğa Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. İbrahim Boğa için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. İbrahim Boğa muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. İbrahim Boğa hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Boğa ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. İbrahim Boğa hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Boğa hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. İbrahim Boğa İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. İbrahim Boğa Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. İbrahim Boğa Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. İbrahim Boğa Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. İbrahim Boğa Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. İbrahim Boğa Doktorun Muayenehane Adresi:

Uzm. Dr. İbrahim Boğa instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. İbrahim Boğa Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. İbrahim Boğa Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. İbrahim Boğa Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu