Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı kimdir?, Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Hüseyin Daşçı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Hüseyin Daşçı Kimdir?

Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Hüseyin Daşçı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. H Daşçı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı Özel Medical Park İzmir Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. H Daşçı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. H Daşçı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı Doktorun Muayenehane Adresi:

İmbatlı, 1825. Sk., 35575 Karşıyaka/İzmir 
İzmir

Özel Medical Park İzmir Hastanesi

Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Hüseyin Daşçı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu