Dahiliye ve İç Hastalıkları Doktorları

Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven kimdir?, Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları, Gastroenteroloji – Konya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Hüseyin Ataseven yorumlarını da bulabilirsiniz.

Hüseyin Ataseven Kimdir?

Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven, Dahiliye – İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Hüseyin Ataseven, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. H Ataseven ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. H Ataseven şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Hüseyin Ataseven ile anlaşmalı?

Hüseyin Ataseven kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven Meram Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven Dahiliye – İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır.


Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. H Ataseven ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. H Ataseven hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven Doktorun Muayenehane Adresi:

Necmettin Erbakan Üniversitesi, Yunus Emre, 42080 Meram/Konya 
Konya

Meram Tıp Fakültesi Hastanesi

Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Hüseyin Ataseven Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu