Genel Cerrahi Doktorları

Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş kimdir?, Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş yorumları, Genel Cerrahi – Diyarbakır ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Hüseyin Ağtaş yorumlarını da bulabilirsiniz.

Hüseyin Ağtaş Kimdir?

Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Hüseyin Ağtaş, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. H Ağtaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. H Ağtaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Hüseyin Ağtaş ile anlaşmalı?

Hüseyin Ağtaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş Kastamonu Devlet HastanesıSağlık Bakanlığı Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş Genel Cerrahi, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. H Ağtaş ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. H Ağtaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş Diploma Aldığı Kurum

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 26.03.2010)
Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 26.03.2010)

Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş Doktorun Muayenehane Adresi:

Saraçlar, Saraçlar Mah. Araç Cad., 37100 Kastamonu Merkez/Kastamonu 
Kastamonu

Kastamonu Devlet Hastanesı

Talaytepe Mahallesi, Elazığ Yolu Üzeri 10.Km, 21010 Kayapınar Üçkuyular/Yenişehir/Diyarbakır 
Diyarbakır

Sağlık Bakanlığı Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Hüseyin Ağtaş Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu