Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Helin Şahintürk kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Helin Şahintürk kimdir?, Uzm. Dr. Helin Şahintürk Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Helin Şahintürk yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Yozgat ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Helin Şahintürk hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Helin Şahintürk yorumlarını da bulabilirsiniz.

Helin Şahintürk Kimdir?

Uzm. Dr. Helin Şahintürk, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Helin Şahintürk, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Helin Şahintürk kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. H Şahintürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Helin Şahintürk için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. H Şahintürk şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Helin Şahintürk ile anlaşmalı?

Helin Şahintürk kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Helin Şahintürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Helin Şahintürk Başkent Üniversitesi Ankara HastanesiYozgat Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Helin Şahintürk hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Helin Şahintürk Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Helin Şahintürk için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Helin Şahintürk muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Helin Şahintürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. H Şahintürk ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Helin Şahintürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. H Şahintürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Helin Şahintürk İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Helin Şahintürk Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Helin Şahintürk Diploma Aldığı Kurum

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 09.01.2013)

Uzm. Dr. Helin Şahintürk Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Helin Şahintürk Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Helin Şahintürk Doktorun Muayenehane Adresi:

Yukarı Bahçelievler, Mareşal Fevzi Çakmak Cd. No:45, 06490 Çankaya/Ankara 
Ankara

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi

Karatepe Karatepe Mh., Yozgat Devlet Hastenesi, Kadın Doğum Ve Çocuk Bölümü, Ek Bina 4, Karatepe, 66100 Yozgat Merkez/Yozgat 
Yozgat

Yozgat Devlet Hastanesı

Uzm. Dr. Helin Şahintürk instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Helin Şahintürk Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Helin Şahintürk Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Helin Şahintürk Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu