Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Hatice Özata kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Hatice Özata kimdir?, Uzm. Dr. Hatice Özata Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Hatice Özata yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Hatice Özata hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Hatice Özata yorumlarını da bulabilirsiniz.

Hatice Özata Kimdir?

Uzm. Dr. Hatice Özata, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Hatice Özata, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Hatice Özata kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. H Özata ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Hatice Özata için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. H Özata şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Hatice Özata ile anlaşmalı?

Hatice Özata kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Hatice Özata nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Hatice Özata Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Hatice Özata hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Hatice Özata Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Hatice Özata için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Hatice Özata muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Hatice Özata hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. H Özata ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Hatice Özata hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. H Özata hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Hatice Özata İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Hatice Özata Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Hatice Özata Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 13.07.2010)

Uzm. Dr. Hatice Özata Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Hatice Özata Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Hatice Özata Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İstanbul

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Hatice Özata instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Hatice Özata Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Hatice Özata Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Hatice Özata Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu