Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş kimdir?, Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Hatice Füsun Demirtaş yorumlarını da bulabilirsiniz.

Hatice Füsun Demirtaş Kimdir?

Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Hatice Füsun Demirtaş, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. H Demirtaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. H Demirtaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Hatice Füsun Demirtaş ile anlaşmalı?

Hatice Füsun Demirtaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. H Demirtaş ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. H Demirtaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Kartal Dr.lütfi Kırdar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 15.04.2011)

Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İstanbul

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Hatice Füsun Demirtaş Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene