Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş kimdir?, Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Handan Turhan Karakuş yorumlarını da bulabilirsiniz.

Handan Turhan Karakuş Kimdir?

Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Handan Turhan Karakuş, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. H Turhan Karakuş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. H Turhan Karakuş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Handan Turhan Karakuş ile anlaşmalı?

Handan Turhan Karakuş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. H Turhan Karakuş ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. H Turhan Karakuş hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Taksim Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 14.02.2008)

Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İstanbul

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Handan Turhan Karakuş Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu