Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük kimdir?, Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük yorumları, Aile Hekimliği – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Handan Kurtbaş Yörük yorumlarını da bulabilirsiniz.

Handan Kurtbaş Yörük Kimdir?

Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Handan Kurtbaş Yörük, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. H Kurtbaş Yörük ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. H Kurtbaş Yörük şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Handan Kurtbaş Yörük ile anlaşmalı?

Handan Kurtbaş Yörük kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. H Kurtbaş Yörük ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. H Kurtbaş Yörük hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük Diploma Aldığı Kurum

Ankara Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 30.10.2006)

Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Ankara

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Handan Kurtbaş Yörük Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu