Uzm. Dr. Gülseren Oktay kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Gülseren Oktay kimdir?, Uzm. Dr. Gülseren Oktay Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Gülseren Oktay yorumları, Aile Hekimliği – Tokat ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Gülseren Oktay hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Gülseren Oktay yorumlarını da bulabilirsiniz.

Gülseren Oktay Kimdir?

Uzm. Dr. Gülseren Oktay, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Gülseren Oktay, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Gülseren Oktay kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. G Oktay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Gülseren Oktay için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. G Oktay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Gülseren Oktay ile anlaşmalı?

Gülseren Oktay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Gülseren Oktay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Gülseren Oktay Aile HekimliğiGaziosmanpaşa Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Gülseren Oktay hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Gülseren Oktay Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Gülseren Oktay için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Gülseren Oktay muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Gülseren Oktay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. G Oktay ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Gülseren Oktay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. G Oktay hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Gülseren Oktay İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Gülseren Oktay Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Gülseren Oktay Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 16.03.2009)

Uzm. Dr. Gülseren Oktay Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Gülseren Oktay Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Gülseren Oktay Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Tokat

Aile Hekimliği

Kaleardı Mah., Muhittin Fisünoğlu Cad. Poliklinikler Binası, 60030 Merkez/Tokat Merkez/Tokat 
Tokat

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi

Uzm. Dr. Gülseren Oktay instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Gülseren Oktay Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Gülseren Oktay Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Gülseren Oktay Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene