Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Gizem Limnili kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Gizem Limnili kimdir?, Uzm. Dr. Gizem Limnili Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Gizem Limnili yorumları, Aile Hekimliği – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Gizem Limnili hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Gizem Limnili yorumlarını da bulabilirsiniz.

Gizem Limnili Kimdir?

Uzm. Dr. Gizem Limnili, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Gizem Limnili, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Gizem Limnili kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. G Limnili ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Gizem Limnili için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. G Limnili şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Gizem Limnili ile anlaşmalı?

Gizem Limnili kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Gizem Limnili nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Gizem Limnili Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Gizem Limnili hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Gizem Limnili Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Gizem Limnili için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Gizem Limnili muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Gizem Limnili hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. G Limnili ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Gizem Limnili hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. G Limnili hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Gizem Limnili İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Gizem Limnili Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Gizem Limnili Diploma Aldığı Kurum

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 18.10.2010)

Uzm. Dr. Gizem Limnili Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Gizem Limnili Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Gizem Limnili Doktorun Muayenehane Adresi:

Kültür, Cumhuriyet Blv No:144, 35220 Konak/İzmir 
İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi

Uzm. Dr. Gizem Limnili instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Gizem Limnili Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Gizem Limnili Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Gizem Limnili Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu