Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu kimdir?, Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Filiz Kılıççıoğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Filiz Kılıççıoğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Filiz Kılıççıoğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. F Kılıççıoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. F Kılıççıoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Filiz Kılıççıoğlu ile anlaşmalı?

Filiz Kılıççıoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma HastanesiT.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. F Kılıççıoğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. F Kılıççıoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Basın Sitesi, Basın Sitesi, 35360 Karabağlar/İzmir 
İzmir

Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

 
İzmir

T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has

Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Filiz Kılıççıoğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu