Genel Cerrahi Doktorları

Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak kimdir?, Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak yorumları, Genel Cerrahi – Adana ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Ferit Eğriparmak yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ferit Eğriparmak Kimdir?

Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ferit Eğriparmak, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. F Eğriparmak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. F Eğriparmak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ferit Eğriparmak ile anlaşmalı?

Ferit Eğriparmak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak Adana Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak Genel Cerrahi, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. F Eğriparmak ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. F Eğriparmak hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak Doktorun Muayenehane Adresi:

Yeni Baraj Mah., Hacı Ömer Sabancı Bulvarı, Hastaneler Cad., 01150 Seyhan/Adana 
Adana

Adana Devlet Hastanesı

Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ferit Eğriparmak Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu