Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Ferda Yaman kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Ferda Yaman kimdir?, Uzm. Dr. Ferda Yaman Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Ferda Yaman yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Ferda Yaman hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Ferda Yaman yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ferda Yaman Kimdir?

Uzm. Dr. Ferda YAMAN, 1978 senesinde Adana’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaparak Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı olmuştur.

Uzm. Dr. Ferda YAMAN, mesleki çalışmalarına Özel 100. Yıl Hastanesi’nde devam etmektedir.


Uzm. Dr. Ferda Yaman kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. F Yaman ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Ferda Yaman için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. F Yaman şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.


Uzm. Dr. Ferda Yaman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ferda Yaman bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Ferda Yaman hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Ferda Yaman Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır. Spinal ve epidural anestezi, Akupunktur Tedavisi alanlarında hizmet vermekte ve Fibromiyalji Ağrı, Ağrı, Epidural Kan Yaması, Temel Prensipler, Nöropatik Ağrı hastalıkları hususunda çalışıyor.


Uzm. Dr. Ferda Yaman için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ferda Yaman muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Ferda Yaman hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. F Yaman ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Ferda Yaman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. F Yaman hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Fibromiyalji Ağrı, Ağrı, Epidural Kan Yaması

Uzm. Dr. Ferda Yaman İlgilendiği Hastalıklar

 • Fibromiyalji Ağrı 
 • Ağrı 
 • Epidural Kan Yaması 
 • Temel Prensipler 
 • Nöropatik Ağrı   

   

  Uzm. Dr. Ferda Yaman Uyguladığı Tedaviler

 • Spinal ve epidural anestezi
 • Akupunktur Tedavisi  

   

  Uzm. Dr. Ferda Yaman Diploma Aldığı Kurum

  ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

  Uzm. Dr. Ferda Yaman Uzmanlık Aldığı Kurum

 • Fibromiyalji Ağrı
 • Ağrı
 • Epidural Kan Yaması
 • Temel Prensipler
 • Nöropatik Ağrı

  Uzm. Dr. Ferda Yaman Aldığı Ödüller

  YAYINLAR

 • Spinal ve epidural anestezi
 • Akupunktur Tedavisi

  Uzm. Dr. Ferda Yaman Doktorun Muayenehane Adresi:

  Uzm. Dr. Ferda Yaman instagram: Eklenmedi

  Uzm. Dr. Ferda Yaman Facebook: Eklenmedi

  Uzm. Dr. Ferda Yaman Whatsapp: Eklenmedi

  Uzm. Dr. Ferda Yaman Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

  Siz de sitemizde yerinizi alın!

  Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 • İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  Başa dön tuşu