Genel Cerrahi Doktorları

Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner kimdir?, Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner yorumları, Genel Cerrahi – Muğla ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Fatma Feryal Bütüner yorumlarını da bulabilirsiniz.

Fatma Feryal Bütüner Kimdir?

Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Fatma Feryal Bütüner, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. F Bütüner ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. F Bütüner şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Fatma Feryal Bütüner ile anlaşmalı?

Fatma Feryal Bütüner kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner Muğla Bodrum Devlet HastanesıMuğla Yatağan Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner Genel Cerrahi, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. F Bütüner ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. F Bütüner hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner Doktorun Muayenehane Adresi:

Elmadağ Cad., Türkkuyusu, 48400 Bodrum/Muğla 
Muğla

Muğla Bodrum Devlet Hastanesı

Yeni Mah., Yeni, 186. Sk. No:49, 48500 Yatağan/Muğla 
Muğla

Muğla Yatağan Devlet Hastanesı

Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Fatma Feryal Bütüner Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu