Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Eylem Tarakçı kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Eylem Tarakçı kimdir?, Uzm. Dr. Eylem Tarakçı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Eylem Tarakçı yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Muğla ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Eylem Tarakçı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Eylem Tarakçı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Eylem Tarakçı Kimdir?

Uzm. Dr. Eylem Tarakçı, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Eylem Tarakçı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Eylem Tarakçı kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. E Tarakçı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Eylem Tarakçı için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. E Tarakçı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Eylem Tarakçı ile anlaşmalı?

Eylem Tarakçı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Eylem Tarakçı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Eylem Tarakçı Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Eylem Tarakçı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Eylem Tarakçı Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Eylem Tarakçı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Eylem Tarakçı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Eylem Tarakçı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. E Tarakçı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Eylem Tarakçı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. E Tarakçı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Eylem Tarakçı İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Eylem Tarakçı Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Eylem Tarakçı Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Eylem Tarakçı Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Eylem Tarakçı Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Eylem Tarakçı Doktorun Muayenehane Adresi:

Orhaniye, İsmet Çatak Cd., 48000 Muğla Merkez/Muğla 
Muğla

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Uzm. Dr. Eylem Tarakçı instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Eylem Tarakçı Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Eylem Tarakçı Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Eylem Tarakçı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu