Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş kimdir?, Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş yorumları, Aile Hekimliği – Eskişehir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Erdoğan Bektaş yorumlarını da bulabilirsiniz.

Erdoğan Bektaş Kimdir?

Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Erdoğan Bektaş, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. E Bektaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. E Bektaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Erdoğan Bektaş ile anlaşmalı?

Erdoğan Bektaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş Aile HekimliğiEskişehir Thsk – Toplum Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. E Bektaş ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. E Bektaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Kartal Dr.lütfi Kırdar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 08.08.2008)

Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Eskişehir

Aile Hekimliği

Yenikent, Piri Reis Cad., 26050 Odunpazarı/Eskişehir 
Eskişehir

Eskişehir Thsk – Toplum Sağlığı Merkezi

Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Erdoğan Bektaş Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene