Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Enver Erdem kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Enver Erdem kimdir?, Uzm. Dr. Enver Erdem Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Enver Erdem yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Enver Erdem hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Enver Erdem yorumlarını da bulabilirsiniz.

Enver Erdem Kimdir?

Uzm. Dr. Enver Erdem, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Enver Erdem, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Enver Erdem kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. E Erdem ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Enver Erdem için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. E Erdem şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Enver Erdem ile anlaşmalı?

Enver Erdem kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Enver Erdem nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Enver Erdem Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Enver Erdem hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Enver Erdem Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Enver Erdem için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Enver Erdem muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Enver Erdem hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. E Erdem ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Enver Erdem hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. E Erdem hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Enver Erdem İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Enver Erdem Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Enver Erdem Diploma Aldığı Kurum

Bezmi Alem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 11.02.2010)

Uzm. Dr. Enver Erdem Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Enver Erdem Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Enver Erdem Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İstanbul

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Enver Erdem instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Enver Erdem Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Enver Erdem Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Enver Erdem Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu