Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Emel Gündüz kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Emel Gündüz kimdir?, Uzm. Dr. Emel Gündüz Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Emel Gündüz yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Mardin ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Emel Gündüz hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Emel Gündüz yorumlarını da bulabilirsiniz.

Emel Gündüz Kimdir?

Uzm. Dr. Emel Gündüz, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Emel Gündüz, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Emel Gündüz kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. E Gündüz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Emel Gündüz için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. E Gündüz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Emel Gündüz ile anlaşmalı?

Emel Gündüz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Emel Gündüz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Emel Gündüz Mardın Devlet HastanesıMardın Kadin Doğum Ve Çocuk Hastaliklari Hastanesı(S)Mardın Nusaybın Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Emel Gündüz hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Emel Gündüz Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Emel Gündüz için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Emel Gündüz muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Emel Gündüz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. E Gündüz ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Emel Gündüz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. E Gündüz hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Emel Gündüz İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Emel Gündüz Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Emel Gündüz Diploma Aldığı Kurum

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 27.04.2012)

Uzm. Dr. Emel Gündüz Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Emel Gündüz Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Emel Gündüz Doktorun Muayenehane Adresi:

Nur, Vali Ozan Cd., 47100 Artuklu/Mardin Merkez/Mardin 
Mardin

Mardın Devlet Hastanesı

Yenişehir, SSK Cad., 47200 Artuklu/Mardin Merkez/Mardin 
Mardin

Mardın Kadin Doğum Ve Çocuk Hastaliklari Hastanesı(S)

Mardin Şırnak Yolu, 47300 Çatalözü/Nusaybin/Mardin 
Mardin

Mardın Nusaybın Devlet Hastanesı

Uzm. Dr. Emel Gündüz instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Emel Gündüz Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Emel Gündüz Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Emel Gündüz Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu