Uzm. Dr. Ekin Saba kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Ekin Saba kimdir?, Uzm. Dr. Ekin Saba Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Ekin Saba yorumları, Aile Hekimliği – Antalya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Ekin Saba hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Ekin Saba yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ekin Saba Kimdir?

Uzm. Dr. Ekin Saba, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Ekin Saba, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Ekin Saba kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. E Saba ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Ekin Saba için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. E Saba şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ekin Saba ile anlaşmalı?

Ekin Saba kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Ekin Saba nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ekin Saba Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Ekin Saba hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Ekin Saba Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Ekin Saba için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ekin Saba muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Ekin Saba hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. E Saba ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Ekin Saba hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. E Saba hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Ekin Saba İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Ekin Saba Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Ekin Saba Diploma Aldığı Kurum

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 18.01.2008)

Uzm. Dr. Ekin Saba Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Ekin Saba Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Ekin Saba Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Antalya

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Ekin Saba instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ekin Saba Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ekin Saba Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ekin Saba Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene