Uzm. Dr. Ediz Yıldırım kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Ediz Yıldırım kimdir?, Uzm. Dr. Ediz Yıldırım Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Ediz Yıldırım yorumları, Aile Hekimliği – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Ediz Yıldırım hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Ediz Yıldırım yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ediz Yıldırım Kimdir?

Uzm. Dr. Ediz Yıldırım, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Ediz Yıldırım, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Ediz Yıldırım kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. E Yıldırım ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Ediz Yıldırım için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. E Yıldırım şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ediz Yıldırım ile anlaşmalı?

Ediz Yıldırım kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Ediz Yıldırım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ediz Yıldırım Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Ediz Yıldırım hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Ediz Yıldırım Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Ediz Yıldırım için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ediz Yıldırım muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Ediz Yıldırım hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. E Yıldırım ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Ediz Yıldırım hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. E Yıldırım hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Ediz Yıldırım İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Ediz Yıldırım Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Ediz Yıldırım Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Ediz Yıldırım Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Ediz Yıldırım Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Ediz Yıldırım Doktorun Muayenehane Adresi:

Kültür, Cumhuriyet Blv No:144, 35220 Konak/İzmir 
İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi

Uzm. Dr. Ediz Yıldırım instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ediz Yıldırım Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ediz Yıldırım Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ediz Yıldırım Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene