Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay kimdir?, Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay yorumları, Aile Hekimliği – Diyarbakır ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Dudu İzgi Günay yorumlarını da bulabilirsiniz.

Dudu İzgi Günay Kimdir?

Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Dudu İzgi Günay, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. D Günay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. D Günay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Dudu İzgi Günay ile anlaşmalı?

Dudu İzgi Günay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay Aile HekimliğiAile Hekimliğiİzmir Thsk – Toplum Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. D Günay ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. D Günay hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 23.08.2012)
İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 23.08.2012)

Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Diyarbakır

Aile Hekimliği

 
İzmir

Aile Hekimliği

Poligon, 123/11. Sk. No:8, 35140 Karabağlar/İzmir 
İzmir

İzmir Thsk – Toplum Sağlığı Merkezi

Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Dudu İzgi Günay Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene