Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı kimdir?, Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Dila Özkalkanlı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Dila Özkalkanlı Kimdir?

Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Dila Özkalkanlı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. D Özkalkanlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. D Özkalkanlı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Dila Özkalkanlı ile anlaşmalı?

Dila Özkalkanlı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı İzmir Torbalı M.enver Şenerdem Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. D Özkalkanlı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. D Özkalkanlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı Diploma Aldığı Kurum

İzmir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 18.01.2007)

Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı Doktorun Muayenehane Adresi:

Muratbey, Doğan Bursalıoğlu Cd. No:20, 35860 Torbalı/İzmir 
İzmir

İzmir Torbalı M.enver Şenerdem Devlet Hastanesi

Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Dila Özkalkanlı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu