Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek kimdir?, Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Niğde ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Çiğdem Şimşek yorumlarını da bulabilirsiniz.

Çiğdem Şimşek Kimdir?

Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Çiğdem Şimşek, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Şimşek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � Şimşek şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Çiğdem Şimşek ile anlaşmalı?

Çiğdem Şimşek kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Şimşek ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Şimşek hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek Diploma Aldığı Kurum

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 24.08.2011)

Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek Doktorun Muayenehane Adresi:

Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörlüğü, Merkez Yerleşke, Cumhuriyet, 51240 Bor Yolu Üzeri/Niğde Merkez/Niğde 
Niğde

Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi

Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Çiğdem Şimşek Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu