Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu kimdir?, Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Hakkari ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Cem Koray Çataroğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Cem Koray Çataroğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Cem Koray Çataroğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. C Çataroğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. C Çataroğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.


Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu Hakkari Devlet Hastanesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır. alanlarında hizmet vermekte ve hastalıkları hususunda çalışıyor.


Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. C Çataroğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. C Çataroğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

Dağgöl Mahallesi, Gençlik Cd. No:2, 30000 Hakkâri Merkez/Hakkari 
Merkez, Hakkari

Hakkari Devlet Hastanesi

Ziraat Mahallesi, Şehit Ömer Halisdemir Cad. No: 20 Dışkapı – Altındağ/Ankara 
Altındağ, Ankara

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Cem Koray Çataroğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu