Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Uzm. Dr. Cem Çekiç kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Cem Çekiç kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Uzm. Dr. Cem Çekiç kimdir?, Uzm. Dr. Cem Çekiç Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Cem Çekiç yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları, Gastroenteroloji – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Cem Çekiç hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Cem Çekiç yorumlarını da bulabilirsiniz.

Cem Çekiç Kimdir?

Uzm. Dr. Cem Çekiç, Dahiliye – İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Cem Çekiç, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Cem Çekiç kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. C Çekiç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Cem Çekiç için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. C Çekiç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Cem Çekiç ile anlaşmalı?

Cem Çekiç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Cem Çekiç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Cem Çekiç Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Cem Çekiç hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Cem Çekiç Dahiliye – İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır.


Uzm. Dr. Cem Çekiç için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Cem Çekiç muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Cem Çekiç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. C Çekiç ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Cem Çekiç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. C Çekiç hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Cem Çekiç İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Cem Çekiç Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Cem Çekiç Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Cem Çekiç Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Cem Çekiç Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Cem Çekiç Doktorun Muayenehane Adresi:

Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Basın Sitesi, Basın Sitesi, 35360 Karabağlar/İzmir 
İzmir

Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Uzm. Dr. Cem Çekiç instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Cem Çekiç Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Cem Çekiç Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Cem Çekiç Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın