Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Birol Muhammet Er kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Birol Muhammet Er kimdir?, Uzm. Dr. Birol Muhammet Er Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Birol Muhammet Er yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Samsun ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Birol Muhammet Er hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Birol Muhammet Er yorumlarını da bulabilirsiniz.

Birol Muhammet Er Kimdir?

Uzm. Dr. Birol MUHAMMET ER, lisans öncesi eğitimini bitirdikten sonra, 1995 senesinde On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Daha ardından yine On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Anestezi ve Reanimasyon dalında ihtisasını yaparak uzman olmuştur. 

Şu an Samsun Medicana Hastanesi’nde hastalarına hizmet vermekte olan Uzm. Dr. Birol MUHAMMET ER, öncesinde Van Çatak Devlet Hastanesi, Altınkum Sağlık Ocağı, Samsun Devlet Hastanesi Acil Servis Hekim, Ağrı Doğubeyazıd Devlet Hastanesi ve Özel Mediva Hastanesi Anestezi ve Yoğun Bakım Servisi’nde görev yapmıştır.

 


Uzm. Dr. Birol Muhammet Er kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. B Muhammet Er ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Birol Muhammet Er için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. B Muhammet Er şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.


Uzm. Dr. Birol Muhammet Er nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Birol Muhammet Er bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Birol Muhammet Er hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Birol Muhammet Er Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır. Spinal ve epidural anestezi alanlarında hizmet vermekte ve Enjeksiyon Im, Anestezi (Narkoz), Ağrısız Doğum, Dişhekimliğinde Genel Anestezi(NARKOZ), Dişhekimliğinde Bilinçli Sedasyon hastalıkları hususunda çalışıyor.


Uzm. Dr. Birol Muhammet Er için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Birol Muhammet Er muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Birol Muhammet Er hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. B Muhammet Er ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Birol Muhammet Er hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. B Muhammet Er hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Enjeksiyon Im, Anestezi (Narkoz), Ağrısız Doğum

Uzm. Dr. Birol Muhammet Er İlgilendiği Hastalıklar

 • Enjeksiyon Im 
 • Anestezi (Narkoz) 
 • Ağrısız Doğum 
 • Dişhekimliğinde Genel Anestezi(NARKOZ) 
 • Dişhekimliğinde Bilinçli Sedasyon   

   

  Uzm. Dr. Birol Muhammet Er Uyguladığı Tedaviler

 • Spinal ve epidural anestezi  

   

  Uzm. Dr. Birol Muhammet Er Diploma Aldığı Kurum

  ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

  Uzm. Dr. Birol Muhammet Er Uzmanlık Aldığı Kurum

  ONDOKUZ MAYIS ÜNIVERSITESI

  Uzm. Dr. Birol Muhammet Er Aldığı Ödüller

  YAYINLAR

 • Enjeksiyon Im
 • Anestezi (Narkoz)
 • Ağrısız Doğum
 • Dişhekimliğinde Genel Anestezi(NARKOZ)
 • Dişhekimliğinde Bilinçli Sedasyon

  Uzm. Dr. Birol Muhammet Er Doktorun Muayenehane Adresi:

  Uzm. Dr. Birol Muhammet Er instagram: Eklenmedi

  Uzm. Dr. Birol Muhammet Er Facebook: Eklenmedi

  Uzm. Dr. Birol Muhammet Er Whatsapp: Eklenmedi

  Uzm. Dr. Birol Muhammet Er Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

  Siz de sitemizde yerinizi alın!

  Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 • İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu