Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Beril Çetin kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Beril Çetin kimdir?, Uzm. Dr. Beril Çetin Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Beril Çetin yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Beril Çetin hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Beril Çetin yorumlarını da bulabilirsiniz.

Beril Çetin Kimdir?

Uzm. Dr. Beril Çetin, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Beril Çetin, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Beril Çetin kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. B Çetin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Beril Çetin için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. B Çetin şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Beril Çetin ile anlaşmalı?

Beril Çetin kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Beril Çetin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Beril Çetin Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Beril Çetin hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Beril Çetin Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Beril Çetin için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Beril Çetin muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Beril Çetin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. B Çetin ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Beril Çetin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. B Çetin hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Beril Çetin İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Beril Çetin Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Beril Çetin Diploma Aldığı Kurum

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 17.03.2010)

Uzm. Dr. Beril Çetin Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Beril Çetin Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Beril Çetin Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İstanbul

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Beril Çetin instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Beril Çetin Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Beril Çetin Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Beril Çetin Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu