Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Barış Demir kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Barış Demir kimdir?, Uzm. Dr. Barış Demir Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Barış Demir yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Barış Demir hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Barış Demir yorumlarını da bulabilirsiniz.

Barış Demir Kimdir?

Uzm. Dr. Barış Demir, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Barış Demir, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Barış Demir kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. B Demir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Barış Demir için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. B Demir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Barış Demir ile anlaşmalı?

Barış Demir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Barış Demir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Barış Demir T.c İstanbul Bilim Üniversitesi Avrupa Florence Nightingale Hastanesi Araştırma Ve Uygulama Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Barış Demir hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Barış Demir Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Barış Demir için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Barış Demir muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Barış Demir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. B Demir ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Barış Demir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. B Demir hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Barış Demir İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Barış Demir Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Barış Demir Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Barış Demir Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Barış Demir Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Barış Demir Doktorun Muayenehane Adresi:

Mehmetçik Cad., Esenşehir, Cahit Yalçın Sok. No:1, 34775 Ümraniye/İstanbul 
İstanbul

T.c İstanbul Bilim Üniversitesi Avrupa Florence Nightingale Hastanesi Araştırma Ve Uygulama Merkezi

Uzm. Dr. Barış Demir instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Barış Demir Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Barış Demir Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Barış Demir Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu